www.cvonline.hu

Bolti kisegítő diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1085118

„Az otthon felszereléséhez mindent” árusító cég nemzetközi kiskereskedelmi lánc alapítója és tulajdonosa a Dánia-szerte az ország vezető kereskedőjeként ismert Lars Larsen, akinek „mindig van a tarsolyában egy jó ajánlat”. A csoport éves forgalma 2,9 milliárd euró. A stabilan, szabályozott módon növekvő csoportnak csaknem 20.000 alkalmazottja van.
Feladatok:

  • Árufeltöltés
  • Áruátvétel

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet
  • November 1-től január 31-ig bruttó 900 Ft/ órás bér
  • Rugalmas munkabeosztás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb hasonló állások Önnek
Pénzügyi tanácsadó

Allianz Hungária Biztosító Zrt.

Az Allianz Hungária Zrt. pályázatot hirdet Pénz...
Budapest

Éttermi dolgozó – KFC M7 Auchan

KFC M7 Auchan

Csatlakozz a csapatunkhoz! Amit Neked kínálunk...
Budapest

KFC Éttermi dolgozó

KFC Pólus

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött ...