www.cvonline.hu

Bolti kisegítő diákmunka

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1052969

Ha kiszámítható, fix munkaidőre vágysz! Ha azonnal kezdeni szeretnél! Ha csak rövidtávon gondolkodsz vagy inkább hosszú távúra vágysz!
Feladatok:

  • Árufeltöltés
  • Áruk csomagolása
  • Áruátvétel

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Bruttó 720Ft/óra
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen JYS-BÖ!

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétköznaponként illetve hétvégén 10:00-18:00 között Munkavégzés helye: Kelenföldtől 20 perc