www.cvonline.hu

BOLTI-KISEGÍTŐ DIÁKMUNKA FEHÉRNEMŰBOLTBAN

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 877620

Feladatok:

  • eladás,
  • a vásárlók igényeinek udvarias kiszolgálása,
  • áru leszámolása, csipogózása, vállfázása,
  • áru kihelyezése.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • pozitív, kedves, kommunikatív személyiség,
  • dinamikus, rugalmas munkavégzés,
  • erős csapatjátékos,
  • a divat szeretete, stílusérzék, jó megjelenés,
  • ANGOL nyelv ismerete előny,
  • kereskedelmi tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 714 forintos órabér,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Zalaegerszeg

Kapcsolat:
Kardics Tímea 20/6655-709, 92/510-172
Személyesen irodánkban: 8900 Zalaegerszeg, Kossuth utca 39. (H-P: 9.00.-16.00.)
Fényképes önéletrajzzal E-mail cím megjelenítése e-mail címen