www.cvonline.hu

Bolti értékesítő

  • A hirdetés 751 napja lejárt

Bolti értékesítő munkakör

Belvárosi telekommunikációs és szórakoztató elektronikai szakbolt

Dinamikusan fejlődő hazai vállalatunk, hamarosan megnyíló új, 130 négyzetméteres szaküzletébe keresünk 1 fő értékesítő munkatársat azonnali munkakezdéssel.

Az ideális jelölt:

  • nagy teherbírású, jó megjelenésű
  • legalább 3 év hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • angolul társalgási szinten beszél (további idegen nyelv tudás előnyt jelent!)
  • Amit elvárunk: vevőorientáltság, jó kommunikációs készség, meggyőző fellépés, empátia
  • pontosság, precizitás, csapatszellem, önállóság, megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • fiatalos légkör
  • versenyképes, teljesítményarányos fizetés
  • előrejutási lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol