www.cvonline.hu

Bolti értékesítő

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Milyen az ideális Mikrosat értékesítési munkatárs?

Az ideális munkatárs szereti kiszolgálni a vevőket. Rendezett külseje, megnyerő stílusa vonzó a vevőknek, szívesen fogadják tanácsát. Műszaki érdeklődésű, van fotózási tapasztalata, de legalábbis érdekli a fényképezés és örömmel ismeri meg a fotós eszközök tulajdonságait és működését. A számítógépet készségszinten kezeli adminisztrációs feladatai során. Munkájára igényes és fejlődni akar.

Feladatok:

  • bolti és online értékesítés
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok – számítógépes számlázás, áru rendezés
  • termékgondozás
  • közreműködés csomagküldés előkészítésében
  • vevőkkel kapcsolattartás szóban és írásban

Elvárások:

  • fotózási tapasztalat
  • érettségi
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • kezdeményezőkészség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök:

  • értékesítési gyakorlat
  • értékesítéshez kapcsolódó végzettség
  • német nyelvtudás
  • angol nyelvtudás

Mit kínálunk:

  • jól megközelíthető iroda
  • kis létszámú, összetartó csapat
  • igényes munkahelyi környezet
  • megegyezés szerinti bérezés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 14. kerület

Kezdés:

  • 2016 február

Munkaidő:

  • teljes állás

Az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal és a bruttó fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő