www.cvonline.hu

Bolti Értékesítő (Székesfehérvár)

UPC fejléc

Mindent, amit teszünk, az ügyfelekért tesszük. Igyekszünk mindent megtenni ügyfeleink elégedettségéért: meghallgatjuk és megértjük ügyfeleink igényeit, a legkorszerűbb technológiát kínáljuk számukra - egyszerűen és felhasználóbarát módon.
Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Legalább középfokú végzettségű és magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik,
  • Van releváns értékesítési és ügyfélkezelési tapasztalata,
  • Magas szintű kommunikációs készség és problémamegoldó készség jellemzi,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmódja, magas empátiakészsége, stressztűrő képessége van,
  • Precíz és pontos,
  • Teljesítmény központú,
  • Csapatszellem jellemzi.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kereskedelmi, pénzügyi végzettség

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Értékesítési és ügyfél megtartási tevékenység,
  • Az ügyfélforgalom teljes körű kiszolgálása / kezelése, minőségi és mennyiségi ügyfélkiszolgálás, az ügyfél elégedettség növelése érdekében.

Amit nyújtunk:

  • Átlag feletti, 100%-ban bejelentett fizetés,
  • Kiemelkedő alapbér+ösztönző,
  • Éves cafeteria keret,
  • Kulturált munkahelyi környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • Kiváló csapat,
  • Tréningek és továbbképzések,
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

UPC lábléc
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás