www.cvonline.hu

Bolti értékesítő és technikus

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Cégünk újonnan nyíló üzletébe keres egy főt az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a bolt feladatainak teljes körű ellátása
  • technikai segítségnyújtás és helyszíni szerviz a bolt ügyfelei számára
  • telefonok, laptopok, okos készülékek beállításaiban való segítségnyújtás, adatmásolás, email fiók beállítások, internet beállítás
  • műszaki tanácsadás
  • telefonok, műszaki berendezések, tartozékok, partner telekommunikációs cégek szolgáltatásainak értékesítése
  • a készletek folyamatos felügyelete, riportálása, rendelés
  • pénztár kezelése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • műszaki beállítottság
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • rugalmas munkaidő vállalása, Hétfőtől Szombatig heti 40 órában

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil munkahely
  • folyamatos képzés

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. Kerület Savoya Park

Kérjük, küldje fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát illetve motivációs levelét nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol