www.cvonline.hu

BOLTI ELADÓ/ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 348 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető, épületgépészeti termékeket forgalmazó vállalata a fokozódó igények kiszolgálására munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Siófok
Feladatok:

  • meglévő vevőkör folyamatos gondozása
  • pultos értékesítés
  • vevőkör építése
  • termékismereten alapuló szaktanácsadás
  • az üzlet napi feladatainak elvégzése, és ellenőrzése.
  • árajánlatok készítése, ajánlatkövetés, kintlévőség kezelés
  • eladási helyre vonatkozó árumozgás,
  • árukiadás és áruátvétel minőségének ellenőrzése
  • részvétel a vevőrendezvények szervezésében, végrehajtásában

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • alapvető gépészeti termékismeret (épületgépészeti, fűtés, víz, klíma, légtechnika)
  • értékesítési és/vagy kereskedelmi tapasztalat
  • pénztárkezelési gyakorlat
  • piacismeret
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • erkölcsi bizonyítvány
  • dinamikus, nyitott az új kihívások iránt

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai képzések a cég programjának megfelelően

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát
„értékesítő – Siófok” hivatkozással, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségre küldje.

Helyek Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő