www.cvonline.hu

Bolti eladó

  • A hirdetés 859 napja lejárt

A Billerbeck Budapest Kft. belvárosi üzletébe munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Bolti eladó

Feladatok:

  • Vásárlók igényeinek felmérése alapján történő áru értékesítés,
  • Pénztárgép, számítógép kezelés,
  • Árurendelés a központi raktárból, visszáru kezelés,
  • Üzlet áruval való feltöltése, árazás, leltározás,
  • Üzlet tisztán tartása.

Elvárások:

  • Ruházati eladói végzettség,
  • 3 év szakmai gyakorlat,
  • Határozott, magabiztos, ámde udvarias, kedves, segítőkész személyiség,
  • Kulturált, ápolt megjelenés,
  • Jó kommunikációs, illetve konfliktuskezelő képesség,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Választható béren kívüli juttatások,
  • Versenyképes bérezés,
  • Igényesen kialakított munkakörnyezet.

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk az alábbi e-mail címre vagy telefonszámon keresztül: +36-1-305-1055

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol