www.cvonline.hu

Bolti eladó

  • A hirdetés 1331 napja lejárt
  • Ön megváltozott munkaképességű és állást keres?
  • Részmunkaidős lehetőség

Nemzetközi ügyfelünk kávéforgalmazással és non-food termékek értékesítésével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk bolti eladó munkatársakat.

Feladatok:

• Élelmiszeripari termékek és Non Food használati cikkek értékesítése

• Kávébár üzemeltetése (kávé-specialitások, frissítők, pékáru)

• Megfelelő tapasztalat esetén a pénztár kezelése

• A termékek esztétikus elrendezése

Elvárásaink:

• Szakirányú képesítés

• Kiskereskedelemben szerzett tapasztalat

• Vendéglátói gyakorlat előny

• Segítőkészség és csapatszellem

• Ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés

• Nyitottság új ismeretek iránt, jókedv

Amit kínálunk:

• Fix havi alapbér, teljesítményfüggő bónusz rendszer

• Alapos betanítás és folyamatos továbbképzés

• Változatos feladatkör, vonzó keretfeltételek

• Nemzetközi, jól szabályozott folyamatok
• Visszatérő vásárlók és nagyszerű munkahelyi légkör