www.cvonline.hu

Bolti eladó

  • Frissítve 11 napja

Hobbid a sport, szereted az úszást? Szívesen csatlakoznál egy életerős, sportos csapathoz?  Jelentkezz a Manta Swim Store alábbi álláshirdetésére, ha ideális számodra a munkalehetőség!

Magas színvonalú úszótermékeket gyártó és forgalmazó cég

Bolti eladó

pozícióba új munkavállalókat keres bővülő csapatába

Üzleteink Budapest legforgalmasabb bevásárlóközpontjainál, gócpontjainál találhatóak.

 Elvárások:

  • értékesítői szemlélet, előny, ha van néhány éves, hasonló területen szerzett tapasztalatod
  • ambiciózus hozzáállás
  • rugalmasság és mobilitás
  • jó kommunikációs készség
  • számítástechnikai ismeretek

Feladatok:

  • vevők magas szintű kiszolgálása
  • áruellátás szervezése

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • előrelépési lehetőség
  • változatos kihívások

Munkavégzés helye:
Budapest

weboldal: www.mantaswim.com/hu/

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest