www.cvonline.hu
Bolti eladó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1098650

Megváltozott munkaképességű cipőbolti eladót keresünk Nyíregyházára.

Bolti eladó

Feladatok:

  • Vevők kiszolgálása
  • Áruk feltöltése a polcokra
  • Készletnyilvántartás
  • Heti 20 órás munkavégzés

Elvárások:

  • Jó kommunikáció
  • Igényes megjelenés
  • Kedves, nyitott személyiség
  • Vevőorientáltság
  • Szakvélemény
  • Kereskedelmi végzettség, gyakorlat nem szükséges, de előny
  • Álló munka

Amit nyújtunk:

  • Napi 4 órás munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali munkába állás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.