www.cvonline.hu

Bolti eladó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Cégünk, Bicske környéki élelmiszer üzletbe, azonnali kezdési lehetőséggel

Bolti eladó

munkatársat keres

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

  • A vevő fogadása, igényeinek megismerése és kiszolgálása
  • Gondoskodás az áru minőségének és mennyiségének megóvásáról és áru szakmai szabályok szerinti kihelyezéséről
  • Az egyes árukra előírt tárolási követelmények betartásának ellenőrzése és feljegyzése
  • Gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzéséről
  • Pénztárgép üzemeltetése
  • A bolthelyiség tisztántartása
  • Leltározásban való közreműködés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Eladói végzettség
  • Vásárló központú, előzékeny személyiség
  • Lelkes, csapatjátékos szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkaviszony hosszú távra
  • Munkába járási támogatás

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Alcsútdoboz

Amennyiben érdekli ajánlatunk várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre kattintva, érdeklődni hétfőtől-péntekig munkaidőben a 06-20/535-05-03 mobilszámon lehet.

Munkavégzés helye Alcsútdoboz
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Fejér