www.cvonline.hu

Bolti Eladó - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Bolti eladókat

Az Ön feladatai:

– élelmiszerbolt vevőinek kiszolgálása

– áruk polci kihelyezése

– vonalkód olvasóval ellátott kassza kezelése

Amit Öntől várunk:

– erős kommunikációképes német nyelvtudás (középszint)

– 1-2 év tapasztalat bolti eladóként

– higiéniai és minőségi követelmények betartása

– önálló munkavégzés

– saját autó

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: bruttó 9 euró / óra + nettó 24 euró / munkanap

– munkáltató által biztosított szállás (315 euró / hó)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!