www.cvonline.hu

Bolti eladó - Győr (Referenciaszám: HM-1705)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.28.
Hirdetés azonosító: 1077720

Feladatok:

  • Cégünk üzletpolitikájának megvalósítása
  • Vásárlóink magas színvonalú kiszolgálása
  • Pénztárgép kezelése
  • Kávék, szendvicsek helyben történő készítése, felszolgálása
  • Árupakolás, polcok feltöltése
  • Pontos készletszámolás, leltározás
  • Üzlethelyiség, árukészlet rendben- és tisztán tartása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Győrbe, egy októberben nyíló prémium termékeket értékesítő delikát üzletbe keres eladó munkatársat Partnercége megbízásából.

Munkavégzés helye:

Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő