www.cvonline.hu

Bolti eladó- Diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1014659

munkakörbe kisegítő diákot keresünk
Feladatok:

  • vevők kiszolgálása

Elvárások:
  • kereskedelmi érzékkel és vevőközpontú hozzáállással bírsz
  • könnyedén teremtesz kapcsolatot
  • kiválóan kommunikálsz
  • fontos neked, hogy egy ambiciózus, a legjobb eredményekért, jó légkörben dolgozó csapat része légy
  • és ápolt megjelenéseddel, pozitív hozzáállásoddal szeretnéd a Triumph márkát képviselni márkaboltunkban, akkor nálunk a helyed!

Juttatások:
  • stabil vállalati háttér
  • dinamikus, jó csapat
  • egy nagy múltú, minőségi, stílusos márka képviselője lehetsz vásárlóink felé

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • értékesítési tapasztalat

  • Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el fényképes önéletrajzodat, munkavégzési hely megjelölésével! E-mailed tárgya legyen: TRI-00

Munkavégzés helye:
  • Pécs
  • Biatorbágy
  • Törökbálint
  • Dunakeszi

Egyéb információk:
Munkaidő: megbeszélés alapján, 4/6/8/10/12 órában Fizetés: br. 780 Ft/óra Munkavégzés helye: Budapest, Pécs, Biatorbágy, Törökbálint, Dunakeszi