www.cvonline.hu

Bolti eladó - Budapest, Rózsadomb Center

  • Company_icon Herbária Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

A Herbária Zrt. magyar tulajdonú családi vállalkozás, amely 1949-ben alakult meg, azóta foglalkozik gyógynövény felvásárlással, valamint gyógynövény alapú készítmények, gyógyteák, kozmetikumok és élelmiszerek előállításával és forgalmazásával. Jelenleg több mint 100 szaküzlettel van jelen Magyarországi gyógynövény piacon, melyeknek nagy része franchise rendszerben működik.

Jelenleg a Herbária Zrt által működtetett Budapest Rózsadomb Centerben lévő szaküzletünkbe keresünk

Bolti eladó

munkakörbe munkatársat.

FELADATOK:

  • gyógyteák, étrend kiegészítők, lábbelik, talpbetétek és reformtáplálkozási termékek értékesítése
  • vevői igények alapos felmérése, szakszerű tanácsadás
  • a vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
  • termékek esztétikus elrendezése, a bolt rendben tartása
  • áru rendelése, bevételezése, termékek egyedi árazása, polcok feltöltése
  • kassza kezelése,
  • üzlet nyitása-zárása,
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • vásárlói reklamációkezelés

ELVÁRÁSOK, KÖVETELMÉNYEK:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • kereskedelmi érzék
  • jó kommunikációs és meggyőző készség
  • ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés
  • alkalmazkodó képesség
  • megbízhatóság,
  • pontos, lendületes munkavégzés
  • szakmai elhivatottság
  • önálló munkavégzés a csapaton belül
  • felelősségtudat, tulajdonosi szemlélet
  • fogyasztóvédelemmel és kereskedelemmel kapcsolatos előírások ismerete
  • alapvető felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

ELŐNY:

  • kiskereskedelemben, aktív értékesítésben szerzett tapasztalat
  • hasonló (egészséggel kapcsolatos kereskedelmi) területen szerzett tapasztalat
  • gyógynövény és étrend kiegészítők ismerete
  • gyógynövény kereskedő végzettség, tapasztalat
  • gyógyszertári asszisztensi végzettség, tapasztalat
  • egészségügyi végzettség illetve tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • cégünk sikerét a kiemelten magas minőség és a barátságos, segítőkész ügyfélkiszolgálás adja
  • munkatársaink számára a családias hangulat, összetartó csapat biztosítja a kiegyensúlyozott hátteret
  • bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségeinek térítése
  • vasárnapi pótlék a Munka törvénykönyve szerinti mértékben

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • munkaidő: átlag heti 40 óra, 3 havi munkaidő keretben
  • egész napos munkavégzés
  • hosszított nyitva tartás
  • üzleteink hétvégén is nyitva tartanak
  • városon belüli mobilitás vállalása (alkalomszerű helyettesítés)
Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Gyógyszerész
Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű