www.cvonline.hu

Bolti eladó - Borsod megye

  • A hirdetés 1240 napja lejárt
  • Ön megváltozott munkaképességű és állást keres?
  • Részmunkaidős lehetőség, rugalmas munkaidő

Feladatok :

  • élelmiszeripari termékek értékesítése
  • megfelelő tapasztalat esetén a pénztár kezelése
Elvárások:

  • szakirányú képesítés,
  • min. 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • pénztárosi végzettség előnyt jelent,
  • segítőkészség, csapatszellem,
  • ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés
  • NRSZH szekvélemény szükséges
Amit kínálunk:

  • fix havi alapbér, cafeteria,
  • munkába járás költsége biztosított,
  • visszatérő vásárlók és nagyszerű munkahelyi légkör
Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye

Érdeklődni a 06-1-301-78-40-es telefonszámon lehet!

Email: E-mail cím megjelenítése