www.cvonline.hu

Bolti eladó - árufeltöltő

  • A hirdetés 610 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Bolti eladó

és

Árufeltöltő

Feladatok:

Bolti eladó:

  • Vásárlók kiszolgálása

  • Segítségnyújtás a vásárlók részére

  • Adminisztrációs feladatok

Árufeltöltő:

  • Árufeltöltés

  • Bolt rendben tartása, takarítás

  • Polcok rendezése, készletek felügyelete

Elvárások:

  • Árufeltöltő esetében: 8 általános iskolai végzettség

  • Bolti eladó esetén: szakirányú végzettség

  • Hasonló területen (bolti környezetben) szerzett tapasztalat

  • Terhelhetőség és jó állóképesség

  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

  • Készség csapatban való munkára

Előny:

  • Munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye: Arló, Arnót, Borsodnádasd, Bőcs, Edelény, Emőd, Encs, Farkaslyuk, Felsőzsolca, Gesztely, Hangony, Hernádnémeti, Izsófalva, Kazincbarcika, Kistokaj, Mályi, Megyaszó, Mezőcsát, Múcsony, Nyékládháza, Onga, Ónod, Ózd, Parasznya, Putnok, Rudabánya, Sajólád, Sajóvámos, Sajószentpéter, Sajókaza, Sátoraljaújhely, Szikszó, Szirmabesenyő, Szendrő, Tiszalúc, Szikszó, Szerencs, Tarcal, Taktaharkány, Tiszaújváros

Heves megye: Eger

Nógrád megye: Salgótarján, Pásztó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk. Ebben az esetben kérem, jelentkezésénél tüntesse fel a tárgy mezőben: MMK.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014