www.cvonline.hu

Bolti eladó – Pop Up Store

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Magas színvonalú úszótermékeket gyártó és forgalmazó cég

pozícióba, részmunkaidőre keres sportüzletébe gyakorlattal rendelkező kollégát.

Pop Up Store jellegű exkluzív mozgóboltunk Budapest legforgalmasabb bevásárlóközpontjainál, valamint budapesti és vidéki sportrendezvényeken fog értékesíteni.

Elvárások:

  • 2-3 év gyakorlat értékesítés területén
  • számítástechnikai ismeretek (word, excel, levelezőprogramok alapszintű használata)
  • pénztárgép használata
  • rugalmasság és mobilitás
  • hajlandóság vidéki utazásra és hétvégi munkára
  • jó kommunikációs készség

Feladatok:

  • vevők kiszolgálása
  • áruellátás szervezése
  • látványos árukihelyezés megvalósítása

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Store Manager

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner who ...

Hajdú-Bihar

Assistant Store Manager

Your new company We are looking for an Assistan...