BOLTI DOLGOZÓ NYUGAT-MAGYARORSZÁG 6 ÓRÁS MUNKAVÉGZÉS (SZOMBATHELY)

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Működő üzletünkbe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Kínált pozíció:

Feladat

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása
  • gyors, precíz pénztármunka
  • árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás

Elvárások

  • precizítás, pontosság, gyorsaság
  • ápolt megjelenés
  • középfokú szakirányú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
  • stressztűrő képesség
  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság

 Amit kínálunk

  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • utazási költség 100%-os támogatása
  • versenyképes fizetés
  • étkezési hozzájárulás (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, jelentkezni az alábbi weboldalon, vagy postai címen lehet:

Lidl Magyarország Személyzeti Osztály, 1037 Budapest Rádl árok 6.

Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szombathely