www.cvonline.hu

Bolthálózati értékesítési vezető

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

Szeretnél Bolthálózati értékesítési vezető lenni az ország egyik legsikeresebb online áruházánál?

  • Szereted és érted az értékesítés világát, és szívesen vezetnél egy teljes bolthálózatot?
  • Nem félsz a konfrontációtól, és kezedbe veszed az irányítást, amikor másokat a cél elérésére kell sarkallni?
  • Fiatalos, újító a gondolkodásmódod, ugyanakkor nagyon tudatos vagy az üzleti életben?

 Ha a fentiekben magadra ismersz, olvass tovább!

Ugyanis az Extreme Digital ülzethálózata vezetéséhez

munkakörbe keresi új munkatársát.

Mi mindenre lesz lehetőséged?

  • Vezethetsz egy több, mint 80 fős bolti értékesítői csapatot, beleértve a motivációs- és teljesítményértékelő rendszer alakítását is.
  • Kezelheted és alakíthatod a csapat-teljesítmény mérésének rendszerét, a hatékonyság és az értékesítési volumen növelése érdekében.
  • A tervek és statisztikák készítésekor, elemzésekor használhatod az analitikus adottságaidat.
  • Lehetőséged nyílik az értékesítési koncepció fejlesztésére a vállalat stratégiája mentén.

Mit kérünk cserébe?

  • Több üzletből álló bolthálózat értékesítésének irányításban szerzett 2-3 éves tapasztalatot.
  • Rendszerszemléletet és jó szervezői készséget. Fontos, hogy képes legyél átlátni a rendszert egészében és részleteiben is.
  • Legyen gyakorlatod értékesítési kimutatások értelmezésében, hogy úgy tartsd kézben az ellenőrzést, hogy nem veszel el a részletekben.
  • A nagyfokú önállóság mellett fontos, hogy jó kapcsolatokat tudj építeni, hiszen a munkád függ a többi csapattal kialakított együttműködéstől is.
  • Eredmény- és minőségorientált szemléletet. Képes legyél a meghatározott értékesítési volumeneket elérni úgy, hogy közben a minőséget fenntartod vagy javítod.
  • Kifinomult, határozott, asszertív kommunikációs és konfliktuskezelő készséget, segítőkész hozzáállást.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket (Word, Excel, Internet)
  • B-kategóriás vezetői engedélyt, mert olykor utaznod kell a vidéki üzleteinkbe.

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet,
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

Ami előnyt jelent:

Műszaki kereskedelmi ismeretek.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő