www.cvonline.hu

Bolgár nyelvű ügyfélkapcsolati képviselő (JO-1405-286655)

  • A hirdetés 984 napja lejárt

Informatikai gyártó és szolgáltató nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk jelentkezőket az alábbi munkakörre:

A feladatkör:

  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás más világcégek munkatársaival bolgár nyelvterületről
  • Segítségnyújtás a mindennapi munka során felmerülő egyszerűbb technikai kérdésekben, például:
    • Jelszó probléma
    • Hozzáférés igénylés
    • E-mail archiválás vagy archív elemek visszakeresése
    • Szerverről törölt elemek visszaállítása
    • Biztonsági beállítások
    • Internet beállítások
    • Microsoft Office programokkal kapcsolatos segítségnyújtás
    • Ügyfelek problémáinak kezelése, megoldása a szerződésben foglaltak szerint (határidők, folyamatok pontos) betartása
    • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenység részletes adminisztrációja
    • Problémák első szinten történő megoldása, vagy komplex probléma esetén annak továbbítása magasabb szintre

Elvárások:

  • BOLGÁR nyelv folyékony ismerete
  • ANGOL nyelv legalább középfokú (interjúképes) ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Motiváció, hogy ügyfelekkel dolgozzon a mindennapokban
  • Problémamegoldó készség, türelem

Amit a cég kínál:

  • Fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség egy multinacionális cég dinamikusan fejlődő támogató központjában
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Sales Consultant (Industrial Lighting)

Randstad Hungary Kft.

Are you an Architect or an Interior Designer?Do...
Budapest

Finnish speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator