www.cvonline.hu

Biztosítóberendezési szakértő (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Biztosítóberendezési szakértő

Helység
Budapest
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a biztosítóberendezések fejlesztési irányelveinek a társszolgálatok igényeinek figyelembe vételével történő meghatározása, irányítása, a kivitelezés szúrópróbaszerű ellenőrzése, szükség esetén szakmai segítségnyújtás
  • a biztosítóberendezési fejlesztési tervek elkészítése, műszaki tartalmak, tervezési diszpozíciók jóváhagyása, a fejlesztési igények felülvizsgálata
  • a biztosítóberendezési létesítések, bontások, átalakítások előterveinek, engedélyes terveinek felül-vizsgálata, szakszolgálatok közötti egyeztetések lefolytatása, jóváhagyása/elfogadása
  • közép- és hosszú távú stratégiai célkitűzések kidolgozása a biztosítóberendezések fejlesztésére
  • szakmai képviselet biztosítása nemzetközi fejlesztési ügyekben, szervezetekben és a tervezett projektekhez kapcsolódó beszerzési eljárások előkészítési és beszerző bizottsági munkáiban, a beérkezett ajánlatok értékelése
  • a kiemelt jelentőségű tenderek feltételrendszerének, szakmai követelményrendszerének kidolgozásában, felülvizsgálataában a beadott ajánlatok szakmai elbírálásában részvétel

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség
  • felsőfokú biztosítóberendezési szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített (TEB, Pálya) forgalmi vizsga
  • speciális, a hazai biztosítóberendezések jellegzetességeit felölelő részletes ismeretek
  • Magyar Mérnöki Kamara által nyilvántartott biztosítóberendezési szakértői jogosultság
  • 5 év szakmai gyakorlat

2017.12.31

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő