www.cvonline.hu

Biztosítóberendezési műszerész

  • A hirdetés 1391 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetés szervezete munkatársat keres

munkakörbe

Budapest, Dorog, Hegyeshalom, Győr munkavégzési helyeken

Főbb feladatok:

  • A vasút területén üzemelő jelző- és biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálatainak és karbantartási munkáinak végrehajtása, a berendezések előírt működésének biztosítása.
  • A jelző és biztosítóberendezésekben működő szerkezeti elemek ellenőrzése, szükség esetén beállítások javítása.
  • Biztosítóberendezések átvizsgálása, előírt paraméterek szerinti értékelése, és javaslat a szerkezeti elemek pótlására és a bevezetendő korlátozásokra.
  • A vasút területén üzemelő berendezések állapotának felmérése, szükség esetén a javítások elvégzése.
  • Részvétel az éves műszaki fővizsgákon illetve a mérési munkafázisokban.
  • A szakmai szabályzatokban előírt események dokumentálásának elkészítése.
  • Kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal hiba és zavar elhárítási feladatok elvégzése.
  • Tartalék anyagok, egységek rendelkezésre állásának figyelemmel tartása.
  • A munkavégzés során az érintett társszolgálatokkal együttműködés (forgalom, pályafenntartás, távközlés stb.)

Követelmények:

  • elektronika - elektrotechnikai szakirányú középfokú állami iskolai végzettség, érettségi
    (biztosítóberendezés műszerész, elektroműszerész, elektronikai műszerész, közlekedés automatikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, automatizálási műszerész szakképesítés)
  • orvosi alkalmasság

Jelentkezni lehet a lenti e-mail címen, szakmai önéletrajz megküldésével és a kiválasztott munkavégzési hely megjelölésével!

Jelentkezési határidő: 2014. január 29.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő