www.cvonline.hu

Biztosítóberendezési műszerész (Győr, Pusztaszabolcs)

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

A MÁV Zrt.

munkatársat keres

Biztosítóberendezési műszerész

(Győr, Pusztaszabolcs)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A vasút területén üzemelő jelző- és biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálatainak és karbantartási munkáinak végrehajtása, a berendezések előírt működésének biztosítása.
  • A jelző és biztosítóberendezésekben működő szerkezeti elemek ellenőrzése, szükség esetén beállítások javítása.
  • Biztosítóberendezések átvizsgálása, előírt paraméterek szerinti értékelése, és javaslat a szerkezeti elemek pótlására és a bevezetendő korlátozásokra.
  • A vasút területén üzemelő berendezések állapotának felmérése, szükség esetén a javítások elvégzése.
  • Részvétel az éves műszaki fővizsgákon illetve a mérési munkafázisokban.
  • A szakmai szabályzatokban előírt események dokumentálásának elkészítése.
  • Kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal hiba és zavarelhárítási feladatok elvégzése.
  • Tartalék anyagok, egységek rendelkezésre állásának figyelemmel tartása.
  • A munkavégzés során az érintett társszolgálatokkal együttműködés (forgalom, pályafenntartás, távközlés stb.)

Követelmények:

  • elektronika - elektrotechnikai szakirányú középfokú állami iskolai végzettség, érettségi
    (biztosítóberendezés műszerész, elektroműszerész, elektronikai műszerész, közlekedés automatikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, automatizálási műszerész szakképesítés)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzési hely: Győr, Pusztaszabolcs

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése a választott munkavégzési hely megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Győr, Pusztaszabolcs
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pusztaszabolcs, Győr