Biztosítóberendezési műszerész (Celldömölk, Pápa, Zalaszentiván, Alsóörs, Ajka, Szombathely)

  • A hirdetés 13 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Biztosítóberendezési műszerész

Helység
Celldömölk, Pápa, Zalaszentiván, Szombathely

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések
(műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • jelző és biztosítóberendezések működésvizsgálata és karbantartása
  • alkatrészek, tartozékok állapotfelmérése és javítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi -elektroműszerész, közlekedés automatikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, automatizálási műszerész szakképesítés
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • megbízhatóság, pontosság
  • belső- és külsőtéri tevékenység vállalása

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget

2017.11.25.

Bővebb felvilágosítást ad
Galambos Zsoltné  06 1/517-1892

Várjuk jelentkezését!

Helyek Celldömölk
Vas
Pápa
Veszprém
Alsóörs
Ajka
Szombathely
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű