Biztosítóberendezési műszerész (Budapest, Komárom, Dorog, Érd)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Biztosítóberendezési műszerész

Helység
Budapest, Komárom, Dorog, Érd
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
határozatlan
Munkaidő
teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vasúti pálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a jelző- és biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálatainak és karbantartási munkáinak végrehajtása, a berendezések előírt működésének biztosítása
  • a vasút területén üzemelő berendezések állapotának felmérése, szükség esetén a javítások elvégzése
  • részvétel az éves műszaki fővizsgákon illetve a mérési munkafázisokban
  • a szakmai szabályzatokban előírt események dokumentálásának elkészítése
  • kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal, hiba és zavarelhárítási feladatok elvégzése
  • tartalék anyagok, egységek rendelkezésre állásának figyelemmel tartása
  • a munkavégzés során az érintett társszolgálatokkal együttműködés

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség, érettségi
  • biztosító berendezési műszerész, elektroműszerész, villanyszerelő, elektronikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, gyenge- vagy erősáramú szakképesítés
  • 6 hónap szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

2016. november 30.

Szakmai önéletrajz küldése a munkavégzési hely megjelölésével a lenti e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest, Komárom, Dorog, Érd
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dorog, Komárom, Érd