Biztosítóberendezési műszerész (Budapest, Komárom, Dorog, Érd)

  • A hirdetés 11 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Biztosítóberendezési műszerész

Helység
Budapest, Komárom, Dorog, Érd
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
határozatlan
Munkaidő
teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a jelző- és biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálatainak és karbantartási munkáinak végrehajtása, a berendezések előírt működésének biztosítása
  • a vasút területén üzemelő berendezések állapotának felmérése, szükség esetén a javítások elvégzése
  • részvétel az éves műszaki fővizsgákon illetve a mérési munkafázisokban
  • a szakmai szabályzatokban előírt események dokumentálásának elkészítése
  • kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal, hiba és zavarelhárítási feladatok elvégzése
  • tartalék anyagok, egységek rendelkezésre állásának figyelemmel tartása
  • a munkavégzés során az érintett társszolgálatokkal együttműködés

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség, érettségi
  • biztosító berendezési műszerész, elektroműszerész, villanyszerelő, elektronikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, gyenge- vagy erősáramú szakképesítés
  • 6 hónap szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

2017.11.30.

Szakmai önéletrajz küldése a munkavégzési hely megjelölésével a lenti e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Dorog
Komárom
Érd
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő