Biztosítóberendezési műszerész (Budapest, Hegyeshalom, Komárom, Dorog, Érd, Aszód)

  • A hirdetés 541 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

Biztosítóberendezési műszerész

 (Budapest, Hegyeshalom, Komárom, Dorog, Érd, Aszód)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A vasút területén üzemelő jelző- és biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálatainak és karbantartási munkáinak végrehajtása, a berendezések előírt működésének biztosítása.
  • A jelző és biztosítóberendezésekben működő szerkezeti elemek ellenőrzése, szükség esetén beállítások javítása.
  • Biztosítóberendezések átvizsgálása, előírt paraméterek szerinti értékelése, és javaslat a szerkezeti elemek pótlására és a bevezetendő korlátozásokra.
  • A vasút területén üzemelő berendezések állapotának felmérése, szükség esetén a javítások elvégzése.
  • Részvétel az éves műszaki fővizsgákon illetve a mérési munkafázisokban.
  • A szakmai szabályzatokban előírt események dokumentálásának elkészítése.
  • Kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal hiba és zavarelhárítási feladatok elvégzése.
  • Tartalék anyagok, egységek rendelkezésre állásának figyelemmel tartása.
  • A munkavégzés során az érintett társszolgálatokkal együttműködés (forgalom, pályafenntartás, távközlés stb.)

Követelmények:

  • elektronika - elektrotechnikai szakirányú középfokú állami iskolai végzettség, érettségi (biztosítóberendezés műszerész, elektroműszerész, elektronikai műszerész, közlekedés automatikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, automatizálási műszerész szakképesítés)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzési hely: Budapest, Hegyeshalom, Komárom, Dorog, Érd, Aszód

Jelentkezési határidő: 2015. december 06.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése a választott munkavégzési hely megjelölésével az alábbi e-mail címre.