www.cvonline.hu

Biztosítóberendezési lakatos (Pápa)

  • A hirdetés 503 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A különféle berendezésrészek, fődarabok, alkatrészek felújítása, javítása, karbantartása az érvényes műszaki szabályozás szerint.
  • Rendkívüli események következményeinek felszámolásában közreműködik.
  • A TB.1.sz. Utasítás szerint a berendezések felügyeleti munkának, rendszeres és eseti vizsgálatának elvégzése, azoknál történő közreműködés. Rendelkezésre zavarok, hibák elhárítása.
  • Megrendelt szakterületi közreműködés elvégzése, eseti üzemeltetői szakfelügyelet ellátása.
  • A gondjaira bízott eszközök, kisgépek szakszerű használata, gondozása. Feladatához kapcsolódóan gépjármű vezetése, külön képesítést igénylő eszközök kezelése, használata - amennyiben ehhez szükséges feltételekkel rendelkezik.
  • Kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal hiba és zavarelhárítási feladatok elvégzése.
  • Tartalék anyagok, egységek rendelkezésre állásának figyelemmel tartása.
  • A munkavégzés során együttműködés az érintett társszolgálatokkal (forgalom, pályafenntartás, távközlés stb.)

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • lakatos vagy vasipari szakképzettség
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • elektrotechnikai/ közlekedésautomatika műszerész vagy villanyszerelő szakma
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzési hely: Pápa

Jelentkezési határidő: 2016. január 10.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő