www.cvonline.hu

Biztosítóberendezési lakatos (Budapest)

  • A hirdetés 867 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • vasúti állomási és vonali jelző és biztosítóberendezések mechanikai készülékeinek, szerelvényeinek és alkatrészeiknek technológiai előírások és műszaki utasítások szerint végrehajtott rendszeres működésvizsgálata és karbantartása,
  • ezen berendezésekben előforduló meghibásodások, a berendezéseket ért károkozások következményeinek elhárítása,
  • a gondjaira bízott eszközök, kisgépek szakszerű használata, gondozása,
  • tartalék anyagok, egységek rendelkezésre állásának figyelemmel tartása.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (lakatos vagy vasipari szakképzettség)
  • hegesztő vizsga
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. november 9.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő