www.cvonline.hu

Biztosíték- és lejárt követeléskezelési munkatárs

  • A hirdetés 406 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Bank Operatív Divíziójában az alábbi munkakörre keresünk új munkatársat:

Feladatok

  • a Bank biztosítéki állományának és lejárt hitelállományának pontos, naprakész nyilvántartása, kezelése
  • a fentiekhez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények, elvárások

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • terhelhetőség
  • jó problémamegoldó készség
  • magas monotonitástűrő képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Microsoft Excel erős felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • szakirányú főiskolai végzettség
  • banki front office vagy back office területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő