www.cvonline.hu

Biztosításszakmai ügyintéző és kapcsolattartó

  • A hirdetés 676 napja lejárt

A Pannon Holding Hungary Zrt.

Kollégát keres.

Feladatok:

A cégünk pécsi irodájában a bejövő ügyfelek kiszolgálása, biztosítási ajánlatok készítése, mind a bejövő ügyfelek, igény esetén a partnerhálózat ügyfelei részére is, a folyamatok teljes dokumentálása. Alkusz cégünk partnerei áltan bejövő ajánlatok, szerződések adminisztratív feladatainak ellátása.

Pályázati feltételek:

  • Minimum 1 éves biztosításszakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + bónusz
  • Stabil vállalat által nyújtott biztos háttér
  • MT szerinti 8 órás munkaviszony
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pécsi irodánkban.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát kérjük, küldje el az alábbi e-mail címre, „Biztosításszakmai kapcsolattartó” megjelöléssel.

A pályázathoz csatolandók:

  • részletes szakmai önéletrajz (fizetési igény megjelölésével),
  • motivációs levél,
  • konkrét tapasztalatokat tartalmazó részletes referencialista