Biztosításközvetítői vizsgával rendelkező értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

Cégünk, a Pannon Voice Kt. – mely multinacionális vállalatok együttműködő partnere – dinamikus csapatának bővítése céljából új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

Saját call centerünk által előhívott érdeklődők részére lakásbiztosítások értékesítése.

* Telefonos ajánlat készítés
* Szerződések megkötése
* Adminisztratív feladatok ellátása
* Részvétel kötelező oktatásokon, továbbképzéseken
* Kollégákkal való együttműködés

Amit kínálunk:

* Alkalmazotti jogviszony
* Teljes munkaidő
* Fix alapfizetés
* Kiemelkedő, teljesítménnyel arányos jutalék
* Folyamatos továbbképzés
* Versenyképes kereseti lehetőség

Amit elvárunk:

* 2-5 év biztosításközvetítői tapasztalat
* Biztosítás közvetítői hatósági (PSZÁF) vizsga vagy diploma (ha nem rendelkezik a szükséges végzettséggel támogatjuk a képzését)
* Etikus magatartás
* Megbízhatóság
* Sikerorientált gondolkodásmód
* Terhelhetőség
* Jó kommunikációs képesség
* Üzleties megjelenés

Kapcsolat, jelentkezés:

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő