www.cvonline.hu

Biztosítási/káradminisztrátori referens

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Biztosítási/ Káradminisztrátori referens
munkatársat keres.

Feladatok:

  • Beérkező kárbejelentések fogadása, rögzítése
  • A kárrendezéshez szükséges iratok beszerzése
  • Kárigény benyújtása a casco és a károkozók biztosítója felé
  • Függő kárügyek és kintlévőségek sürgetése biztosítók felé
  • Hiányzó okmányok, nyilatkozatok beszerzése
  • Totálkár kezelés, lopáskárok bejelentése, komplett káranyag beszerzése
  • Biztosító által utalt összegek beazonosítása, rögzítése
  • Kárriportok készítése az ügyfélszolgálat és ügyfelek részére
  • Társosztályok részére korrekt szakmai tanácsadás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Szakmai ismeretek biztosítás területén
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, monotonitástűrés
  • Biztosítónál/karosszéria területen szerzett több éves kárkezelői munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő