www.cvonline.hu

Biztosítási tanácsadó

  • A hirdetés 1066 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó, budapesti székhelyű vállalkozás

Biztosítási tanácsadó munkatársat

keres megbízási jogviszonnyal

Főbb feladatok:

  • Biztosítások közvetítése az ügyfelek részére
  • Ügyfelek tájékoztatása a biztosítási lehetőségekről
  • Ügyvitel és adminisztrációs munkák végzése
  • Ügyféltelefonok és reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns, vállalati biztosításokban szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office szoftverek professzionális szintű ismerete
  • Affinitás az adminisztratív munkához
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyitott személyiség, strukturált gondolkodás, csapatjátékos alkat
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Motiváló, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Csapatmunka
  • Fix fizetés+jutalék

Munkavégzés helye:

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, kérjük, a bérigénye megjelölésével szíveskedjen megküldeni az alábbi e-mail címre. Visszajelzést a meghallgatásra csak a kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő