www.cvonline.hu
Biztosítási portfólió menedzser
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 995657
lejárt
FELADAT

Feladatok:

  • A Magyar Telekom biztosítási termékportfóliójának menedzselése, a termékportfólió fejlesztése és optimalizálása
  • A Telekom biztosítási piaci víziójának, stratégiájának megalkotása, a portfólió kialakítása, a teljes vállalati termékportfólióba történő illeszkedés meghatározása
  • Részvétel az új biztosítási termékek definiálásában, üzleti lehetőségek felkutatásában, a termékek tartalmi elemeinek szegmensekhez illeszkedő kialakításában
  • Az egyedi biztosítási termékkoncepciók kialakításának portfólió szempontú irányítása és a termékpórtfolióval kapcsolatos üzleti tervezés támogatása
  • A portfólióban szereplő termékek életgörbéjének nyomon követése, a portfólió teljesítményének, sikerességének, üzleti eredményességének menedzselése, fogyasztói trendek, tendenciák nyomon követése és leképezése a Magyar Telekom stratégiájába
  • Az életciklus során felmerülő termék- és termékportfólió változtatások generálása, portfólió fókuszok meghatározása
  • Portfólió egyszerűsítési tervek kialakítása, a portfólióból kivezetendő termékek körének meghatározása, a kivezetés üzleti kölcsönhatás vizsgálatának irányítása
  • A biztosítási termékportfólió működtetéséhez szükséges biztosítói partneri kapcsolatok stratégiai szintű menedzselése
  • A biztosítási termékportfólióra vonatkozó nemzetközi kapcsolattartás a Deutsche Telekom és leányvállalatai felé, a biztosítási téma képviselete csoporton belüli nemzetközi fórumokon és egyeztetéseken
PROFIL
  • Felsőfokú gazdasági / üzleti végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • A biztosítási szektorban szerzett több éves tapasztalat: piac és biztosítási üzleti logika alapos ismerete
  • Termék- illetve termékportfólió menedzsment tapasztalat, stratégiai szemléletmód
  • Biztosítás-közvetítési piac és logika ismerete
  • Erős tárgyalástechnikai képességek
  • Magas fokú együttműködési képesség
  • Különböző érdekek harmonizálásának és konfliktusok menedzselésének képessége

Kategória
IT / Informatika
Régió