www.cvonline.hu

Biztosítási-pénzügyi értékesítés támogató munkatárs

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

Dinamikus, folyamatosan fejlődő, nagy múltú zuglói call center szolgáltatással foglalkozó cégünk új munkatársát keresi az alábbi pozícióba:

Feladatok:

-          megadott adatbázisból ügyfelek felkeresése telefonon (meleg hívások) biztosítási szolgáltatási témában,

-          adatok egyeztetése, szükség esetén helyesbítése,

-          új szolgáltatások ismertetése, lead generálás,

-          igényfelmérés, igénylés továbbítása, telefonos értékesítés,

-          a folyamat pontos adminisztrálása az adott program(ok)ban

Elvárások:

-          BOI VIZSGA vagy (bármilyen) DIPLOMA

-          elkötelezettség a call center terület irányába,

-          igény a terület megismerésére és a folyamatos tanulásra,

-          felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,

-          kiemelkedő kommunikációs készség,

-          monotónia tűrés, eredményorientált szemlélet,

-          call center, értékesítési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

-          teljes/részmunkaidő egyéni, rugalmas időbeosztás szerint hétfőtől-péntekig (kisgyermekes anyukák, oktatásban részt vevők és nyugdíjasok is pályázhatnak)

-          folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

-          nívós szakmai és technikai support

-          FIX ALAPBÉR+MOZGÓ BÉR (olyan munkabér, amellyel hosszabb távon is tud tervezni)

-          alkalmazotti státusz

Munkavégzés helye:

Budapest, Zugló

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet. A tárgymezőben mindenképp tüntessék fel (e nélkül érvénytelen a pályázata): Biztosítás

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő