www.cvonline.hu

Biztosítási állománykezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 999369

Feladatok:

  • Adatbázis karbantartás,
  • dokumentumok pontos, precíz feldolgozása, ellenőrzése,
  • saját programban történő adatrögzítés,
  • szerződések iktatása, levelezés,
  • beérkező anyagok szortírozása, digitalizálása,
  • hibajegyzék kiállítása, korrektúra elvégzése,
  • egyéb ad-hoc irodai feladatok.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • adminisztrációban, adatrögzítésben szerzett releváns tapasztalat,
  • magabiztos MS Office használat (Word, Excel),
  • gyors, pontos, precíz munkavégzés,
  • monotonitástűrés.

Juttatások:
  • Azonnali kezdés,
  • fiatalos csapat, támogató környezet,
  • fix bér,
  • fejlődési lehetőség.

Előnyök:
  • Pénzügyi – biztosítási területen szerzett adatrögzítői munkatapasztalat,
  • gépírástudás.