www.cvonline.hu

Biztosítási állománykezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 983928

Biztosítási területen működő cég megbízásából, biztosítási területen jártas munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A beérkező biztosítási ajánlatok feldolgozása, kötvényesítése
  • a szerződésállomány naprakész kezelése
  • az ügyfelek és biztosításközvetítők által igényelt adatmódosítások átvezetése
  • levelezés az ügyfelekkel és biztosításközvetítőkkel
  • igazolások kiállítása
  • a munkaköréhez kapcsolódó dokumentumok archiválása

Elvárások:
  • Érettségi, (középfokú végzettség)
  • biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • adatrögzítésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség

Juttatások:
  • Azonnali kezdés,
  • fix bruttó alapbér + Cafeteria,
  • fejlődési lehetőség,
  • előrelépési lehetőség a biztosító állománykezelési területén belül.
  • munkavégzés helye: Budapest 10.kerület
  • munkaidő: főállású heti 40 óra H-P

Előnyök:
  • Biztosítási területen szerzett adminisztratív tapasztalat.

Munkavégzés helye:
  • Budapest