www.cvonline.hu

Biztosítási állománykezelő

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1096728

Biztosítási területen működő cég megbízásából, biztosítási területen jártas munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A beérkező biztosítási ajánlatok feldolgozása, kötvényesítése
  • A szerződésállomány naprakész kezelése
  • Az ügyfelek és biztosításközvetítők által igényelt adatmódosítások átvezetése
  • Igazolások, dokumentumok kiállítása
  • Dokumentumok archiválása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Adatrögzítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • Önálló, gyors és pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Azonnali kezdés
  • Fix bruttó alapbér + Cafeteria
  • Hosszútávú lehetőség, stabil vállalati háttér
  • Előrelépési lehetőség a biztosító állománykezelési területén belül
  • Munkavégzés helye: Budapest 10.kerület

Előnyök:
  • Biztosítási területen szerzett adminisztratív tapasztalat.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest