www.cvonline.hu

Biztosítási állománykezelő-Adminisztrációs munkatárs

  • Az álláshirdetés frissítve 6 napja
Biztosítási állománykezelő

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő partnerünk adminisztrációs területen keres Biztosítási állománykezelő munkatársat

Munkavégzés helye

Budapest

Feladatkörök
  • Biztosítási ajánlatok elbírálása, feldolgozása, kötvényesítése, módosítása
  • Telefonos, személyes és írásbeli ügyfélszolgálati tevékenység végzése
  • Biztosítási díjak könyvelésének ellenőrzése és nyilvántartásának kezelése
  • Biztosításközvetítők ki-be léptetése (PSZÁF regisztráció), adataik kezelése
  • A biztosító szigorú számadású nyomtatványának nyilvántartása
  • Új folyamatok kialakításában való részvétel
  • Meglévő folyamatok javítása
  • Statisztikák elkészítése
  • Utasítások elkészítése
Elvárások
  • Szakmai tapasztalat pénzügyi vagy biztosítói adminisztrációs területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Nagyfokú önállóság
  • Magas fokú precizitás
  • Office ismeretek: magas szintű Excel ismeret (függvények használat, pivot táblák készítése),Word ismeret: ügyfél levelek, körlevelek készítése
  • Angol nyelvismeret előny
Amit kínálunk
  • Saját termékkörében piacvezető pénzügyi szolgáltató
  • Központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus munkatársak
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Italian speaking Customer Service Assistant

Randstad Hungary Kft.

Are you looking for an interesting, dynamic pos...
Budapest

Application Support Specialist

Are you tired of being a L1 support, just picki...
Budapest

Applications Technical Analyst

Would you like to got a responsible role in a m...