www.cvonline.hu

Biztosítási állománykezelő-Adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 38 napja lejárt
Biztosítási állománykezelő

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő partnerünk adminisztrációs területen keres Biztosítási állománykezelő munkatársat

Munkavégzés helye

Budapest

Feladatkörök
  • Biztosítási ajánlatok elbírálása, feldolgozása, kötvényesítése, módosítása
  • Telefonos, személyes és írásbeli ügyfélszolgálati tevékenység végzése
  • Biztosítási díjak könyvelésének ellenőrzése és nyilvántartásának kezelése
  • Biztosításközvetítők ki-be léptetése (PSZÁF regisztráció), adataik kezelése
  • A biztosító szigorú számadású nyomtatványának nyilvántartása
  • Új folyamatok kialakításában való részvétel
  • Meglévő folyamatok javítása
  • Statisztikák elkészítése
  • Utasítások elkészítése
Elvárások
  • Szakmai tapasztalat pénzügyi vagy biztosítói adminisztrációs területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Nagyfokú önállóság
  • Magas fokú precizitás
  • Office ismeretek: magas szintű Excel ismeret (függvények használat, pivot táblák készítése),Word ismeret: ügyfél levelek, körlevelek készítése
  • Angol nyelvismeret előny
Amit kínálunk
  • Saját termékkörében piacvezető pénzügyi szolgáltató
  • Központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus munkatársak
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Adminisztrációs munkatárs

Starjobs Magyarország

Elektronikus, híradástechnikai berendezések és ...
Pest, Budapest

Mind-Diák Szövetkezet

Vezető futárcég pénzügyi területén kínálunk kön...
Budapest

Biztosítási szakértő

UniCredit Bank Hungary Zrt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kele...
Budapest, Pest