www.cvonline.hu

Biztosítási állománykezelő, minőségbiztosítási munkatárs

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett aktiválva

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő partnerünk adminisztrációs területen keres Biztosítási állománykezelő, minőségbiztosítási munkatársat

Munkavégzés helye

Budapest

Feladatkörök
  • Biztosítási ajánlatok rögzítése, elbírálása, kötvényesítése, módosítása
  • Telefonos, személyes és írásbeli ügyfélszolgálati tevékenység végzése
  • Kontroll hívások lebonyolítása (meglévő ügyfelek telefonos felkeresése)
  • Ügyfél elégedettségi felmérés (meglévő ügyfelek telefonos felkeresése)
  • A biztosító szigorú számadású nyomtatványának nyilvántartása
  • Adatrögzítés
Elvárások
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Nagyfokú önállóság
  • Magas fokú precizitás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
Előnyt jelent
  • Szakmai tapasztalat pénzügyi, CC, vagy biztosítói adminisztrációs területen
  • Angol nyelvismeret
  • MS Word ismeret: körlevél készítési ismeretek
  • MS Excel ismeret: pivot táblák, függvények ismerete
Amit kínálunk
  • Saját termékkörében piacvezető pénzügyi szolgáltató
  • Központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus munkatársak
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Egyéb hasonló állások Önnek
Biztosítási ügyintéző

Randstad Hungary Kft.

Biztosítási OKJ?Gépjármű biztosításban szerzett...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

BIOTECH GmbH Magyarországi Fióktelep

Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe Nemzetköz...
Diósd, Budapest, Pest

Minőségbiztosítási mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Belső folyamat-változások opera...
Oroszlány