www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 977022
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a hazai biztosítási piac meghatározó alkusz-cége. Lakossági biztosítási üzleteága az alábbi pozícióba keres munkatársat:

BIZTOSÍTÁSI ALKUSZ ASSZISZTENS / MENEDZSER ASSZISZTENS

Feladatok:
  • A senior menedzsment adminisztrációs és gyakorlati munkájának segítése.
  • Kapcsolattartás / ügyintézés az alkusz partnerekkel és a biztosítótársaságokkal.
  • Eseti és folyamatos projektekben való részvétel, azok koordinálása, összefogása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Biztosítónál vagy biztosítási alkusznál szerzett tapasztalat.
  • Számítógépes ismeretek (Internet, Word, Excel, Power Point, Outlook).
  • A cég által használt szoftverek használatának elsajátítása.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Nagyfokú precizitás, fegyelmezettség, megbízhatóság.
  • Ügyfélközpontú gondolkodás.
  • Üzleti orientáltság.
Amit kínálunk:
  • Felelősségteljes munka.
  • Színvonalas munkakörnyezet, dinamikus csapat.
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Teljesítmény elismerése.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Stabil jövőkép, megbízható háttér.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület.

Részmunkaidős állás: heti 5 nap, napi 6 óra munkaidőben.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió