www.cvonline.hu

Biztosítás specialista

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1022718

Sikeresen működő projektünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörben:
Feladatok:
  • Ügyfélkapcsolati pontokon az értékesítés támogatása (az értékesítés hostessek segítségével folyik)
  • Ügyféligények beazonosítása
  • Figyelemfelkeltés a biztosítási szolgáltatás iránt, ajánlatadás
  • Szerződéskötés, adminisztrációs feladatok ellátása
  • A biztosítási tevékenység ügymenetének fejlesztésére javaslattétel

Elvárások:
  • Szakmai végzettség
  • Biztosítási szakképesítés (biztosításközvetítő, BOI) vagy
  • Főiskolai/egyetemi végzettség (bármilyen szakirányú)
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Dinamikus, értékesítés és sikerorientált szemlélet
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan szerződés
  • Versenyképes juttatási csomag (fix bér + ösztönző)
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Rugalmas, előre egyeztetett munkaidő-beosztás
  • Karrierprogram, valódi szakmai fejlődés

Előnyök:
  • Biztosítás értékesítési tapasztalat
  • Saját gépkocsi, mobilitás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Biztosítás specialista” jeligével.