www.cvonline.hu

Biztonságtechnikus

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő készpénz-logisztikai társasága budapesti központjába keres

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Gyengeáramú biztonságtechnikai rendszerek tervezése, telepítés szervízelése
  • CCTV, beléptető rendszerek, riasztó rendszerek szervizelése, karbantartása
  • A különböző eszközökön szükséges szoftver frissítések elvégzése
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítók technikai munkatársaival

Szakmai elvárások:

  • Műszerész vagy hasonló szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves riasztó és vagy CCTV rendszerek telepítésében, szervízelésében szerzett tapasztalat
  • Számítógépes hálózati ismeretek
  • Programozási alapismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvű műszaki dokumentáció megértése, alkalmazása
  • Mikroelektronikában való jártasság előny

Szükséges készségek:

  • Önállóan és csapatban egyaránt szívesen dolgozik,
  • Kitartó, precíz, megbízható,
  • Kiváló kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Érdekes-változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkaelehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő