www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai üzletágvezető

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

A Securitas Biztonsági Szolgáltatások Magyarország Kft.

munkatársat keres.

Feladatok:

A biztonságtechnikai divízió felelős irányítása, az ügyfelek számára távfelügyeleti szolgáltatás, telepítés, szállítmány kísérési szolgáltatás megszervezése, irányítása, ellenőrzése, kiemelten:

  • részvétel a távfelügyeleti termékek kidolgozásában és az értékesítési folyamatokban, a távfelügyeleti rácsatlakozások koordinálása,
  • telepítési, hibaelhárítási és karbantartási munkák szervezése, irányítása,
  • szállítmánykísérési megrendelések alapján a szolgáltatás megszervezése, irányítása,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • szolgáltatások bővítése, igényfelmérés, panaszkezelés,
  • adminisztratív feladatainak ellátása; nyilvántartások vezetése, pénzügyi elszámolások, statisztikák készítése,
  • az irányítása alá tartozó diszpécser szolgálat felügyelete, feladatok delegálása, a munkamegosztás megszervezése,
  • tárgyalásokon, pályázatokon való aktív részvétel,
  • szoros együttműködés a társaság egyéb területeivel.

Elvárások:

  • felsőfokú (egyetem vagy főiskola) szakirányú végzettség és/vagy szakképesítés (biztonságszervező, biztonságtechnikai szerelő, kezelő, elektronikus vagyonvédelmi rendszerszerelő)
  • vagyonőri igazolvány,
  • biztonságtechnikai rendszerek ismerete, kivitelezésében való jártasság,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • érvényes gépjárművezetői engedély,
  • legalább 3 éves szakirányú munkatapasztalat,
  • jó problémamegoldó készség, innovatív személyiség,
  • önálló, megbízható, határozott személyiség,
  • precíz munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret.

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi háttér,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • komplex feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre, a fizetési igény megjelölésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni: "Pályázat biztonságtechnikai üzletágvezető munkakörre"

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő