www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai telepítő

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Az EverLink Biztonságtechnikai Fejlesztő és Szolgáltató Kft. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Biztonságtechnikai rendszerek szerelése, programozása, helyszíni telepítése, karbantartása, felmérése,
saját fejlesztésű vezérlők és automaták gyártásában történő közreműködés, a munkák dokumentálása.

Követelmények:

  • közép- vagy felsőfokú elektrotechnikai végzettség
  • biztonságtechnikai rendszerek ismerete (beléptető- és parkoló rendszerek, behatolás-védelem, analóg és IP kamerás rendszerek)
  • magas szintű elektronikai ismeretek
  • MS Office irodai alkalmazások ismerete
  • min. 5 éves szervizes és/vagy telepítői tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • kulturált megjelenés

Előnyök:

  • min. középfokú angol nyelvtudás
  • fizető parkoló rendszerek, fizető automaták ismerete
  • mechanikai alkatrészek tervezésében és kivitelezésében való jártasság
  • AutoCAD / Corel Draw / Photoshop / Altium Designer ismeret és gyakorlat
  • leinformálható referenciák
  • kisgépkezelői vizsga emelőgépekre
  • saját autó
  • számlaképesség

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII., valamint a megrendelők és partnerek telephelyei főleg Budapesten, alkalmanként vidéken.

Amit kínálunk:

  • Kreatív és változatos munka
  • Magas szintű gyakorlati tudást biztosító szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

A sikeres jelentkező a telepítési munkákon kívül részt vehet a műszaki fejlesztésben és az EverLink rendszerek új szolgáltatásainak kialakításában és tervezésében is.

A jelentkezőknek az állásinterjú során szakmai tesztet kell kitölteniük.

Önéletrajzát bérigény megjelöléssel és referenciákkal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő