www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai telepítő

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő biztonságtechnikai fejlesztő, gyártó és szolgáltató Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

Nagy gyakorlattal rendelkező, sokoldalú, kreatív szakembereket keresünk sikeres és ütőképes csapatunkba.

Munkaköri feladatok:

  • közreműködés biztonságtechnikai rendszerek szerelésében, programozásában, helyszíni telepítésében
  • helyszíni felmérések, karbantartások,
  • beszállítók, termékek kiválasztása, beszerzések koordinálása
  • közreműködés a saját fejlesztésű vezérlők és automaták gyártásában
Követelmények:
  • Elektrotechnikai végzettség (közép, vagy felsőfokú)
  • Jártasság a különböző biztonságtechnikai rendszerek (elsősorban beléptető és parkoló, ezen kívül behatolás-védelem, analóg és IP kamerás rendszerek) telepítésében, szervizelésében
  • Magas szintű elektronikai ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • legalább középfokú Angol nyelvtudás
  • több éves szervizes és/vagy telepítői tapasztalat
  • Fizető parkoló rendszerek, fizető automaták ismerete
  • Jártasság mechanikai alkatrészek tervezésében és kivitelezésében
  • AutoCAD / CorelDraw / Photoshop ismeret és gyakorlat
  • leinformálható referenciák
  • kisgépkezelői vizsga emelőgépekre
  • jó megjelenés

Egyéb elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. ker.
  • A megrendelők és partnerek telephelyei Magyarország területén

Egyéb juttatások:

  • szolgálati gépkocsi
  • mobil telefon, mobil internet
  • notebook
  • munkaruha és egyéni védőfelszerelés
  • térítésmentes szakmai továbbképzések, tanfolyamok

Javadalmazás:

  • megállapodás szerint
  • komoly, teljesítményarányos jövedelem

EverLink Kft., 2049 Diósd, Határ u. 9.
Darvas Ákos ügyvezető

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika