www.cvonline.hu

Biztonságtechnikai telepítő és karbantartó

  • A hirdetés 4 napja lejárt

A biztonsági szolgáltatások területén piacvezető pozíciót betöltő

G4S Biztonsági Szolgáltatások Zrt. Távfelügyeleti üzletága

munkatársat keres.

A G4S prémium távfelügyeleti szolgáltatása cégeknek és magánszemélyeknek biztosítja, hogy ingatlanukat, értékeiket biztonságban tudják. Ha úgy érzed, szívesen dolgoznál a világ legnagyobb biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cégének csapatában, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • Lakossági riasztó és videós kis rendszerek telepítése
  • Hibajavítási feladatok elvégzése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Helpdesk, Ügyfélszolgálat, Értékesítési osztály műszaki támogatása
  • Dokumentációk készítése

A számunkra ideális jelölt:

  • Rendelkezik érvényes szerelői igazolvánnyal (biztonságtechnikai mérnök végzettséggel ez automatikusan kiváltható)
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
  • Elektronikai műszerész vagy középfokú villamosipari végzettséggel rendelkezik
  • Biztonságtechnikai területen 1-3 éves releváns szakmai tapasztalata van
  • Szívesen dolgozik önállóan

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Szakmai referenciák
  • Dsc, Paradox, Premier, Hikvision termékek ismerete
  • Pc és IT alkalmazások ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű